نتایج جستجو برای عبارت :

فاتحه قدرتمند هواوی میت 30 در بازار چین

خراسان نوشت:
گزارشی درباره فاتحه خوانی مجازی بازخورد زیادی در فضای مجازی داشت. در این گزارش آمده است که فاتحه خوان ها کم کم دارند به تبلت و فناوری های تماس تصویری مجهز می شوند؛ ظاهرا درآمدش هم کم نیست زیرا برای هر ۵ تا ۱۰ دقیقه قرآن و فاتحه خوانی بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان به کارتشان واریز می شود.
موضوعی که البته متولیان سازمان بهشت زهرا (س) تهران و برخی از آرامستان ها را به تکاپو و راه اندازی سامانه های مجازی زیارت اهل قبور انداخته است.
چهار شن
بهترین دعا برای اموات
پنجشنبه است
همان روزی که دل میگیرد
برای عزیزانی که دیگر در کنار ما نیستند
“روحشون شاد و یادشون گرامی”
با ذکر صلوات و فاتحه
خیرات برای اموات
پنج شنبه است و یاد درگذشتگان 
اَللّهُمَّ
اغفِر لِلمُومِنینَ وَ المُومِنَاتِ وَ المُسلِمینَ وَ المُسلِمَاتِ
اَلاَحیَاءِ مِنهُم وَ الاَموَاتِ ، تَابِع بَینَنَا وَ بَینَهُم
بِالخَیراتِ اِنَّکَ مُجیبُ الدَعَوَاتِ اِنَّکَ غافِرَ الذَنبِ وَ
الخَطیئَاتِ وَ اِنَّکَ عَلَی کُلِّ
برخی از افراد تا به مال و منالی میرسند خود را گم میکنند.اما شیخ اعظم انصاری وقتی به مرجعیت کل شیعه میرسد با آن روزی که یک طلبه ساده بود وبه صورت یک طلبه ساده دزفولی وارد نجف شد فرقی نکرد.با اینکه هر سال صدها تومان وجوهات شرعی را برای او میآوردند،ولکن او یک زندگی ساده داشت.ووقتی رحلت نمودند 17 تومان پول از خود بجا گذاشت که به همان مقدار هم مقروض بود.حتی بازماندگانش قدرت بر پایی مراسم فاتحه برای او نداشتند،ویکی از بندگان خدا 6 روز برای شیخ انصاری
سلام
تا ببینه چند مرده حلاجه...
وقتی می گیند فاتحه،میخوام بگم میخواهید برا برادرمن فاتحه بخوانید.اون هنوز نرسیده..خدا چی دید خداوند بهمون معجزه نشون داد.امروز صبح همه چی دروغ بود.
میخواستم داد بزنم..میخواید برا برادر من قرآن بخوانید..
گویا این گوی و میدان...
به همین راحتی یعنی برادر سوم ما تنها گذشت رفت...نه نه همش دروغ مطمین فردا سالم و سر حال میاد..چرا امشب این ساعت لعنی نمیره...
فدای دل تو خانم زینب..
سر کوچه مان یک بنر بزرگ زده بودند که عکس جوانی رویش بود و آن جمله ی معروف ِ " خداحافظ بچه ها" هم زیر عکس نوشته شده بود.
محمد که بنر را دید به شدت جا خورد‌. به عکس پسر جوان اشاره کرد و گفت می‌شناسیش ؟ گفتم نه. 
گفت گنده لات ِ محله، چه طور نمی‌شناسیش؟ 
خندیدم. لات و این حرف ها به محل ما نمی‌آید اصلا ... 
گفتم چی ِ محله ؟ با تاثر فراوان گفت گنده لات !
خیلی غمگین شد. انقدر که ضبط ماشین را خاموش کرد و گفت براش یه فاتحه بخون. با هم شروع کردیم به خواندن فات
هوالرئوف الرحیم
برام جالبه.
این دومین هفته ست که بدون نیت قبلی، در زمان حادثه، دارم آرامش قبل از طوفن رو گوش می دم و زار می زنم و یهو حواسم به ساعت جمع میشه و باز هنوز برای فاتحه خوندن دو به شک هستم.
اون دست. اون دست بخاطرم میاد و ... مجاب میشم به خوندن فاتحه و صلوات.
فردا هم که انشاالله بریم ببینیم حضرت آقا چی می فرمایند.
اصلا زن زندگی نیستم و نتونستم اون طور که قبل بودم بشم. دستم به آشپزی نمیره و یه خط درمیون و دست به عصا فقط دارم پیش می رم.
باورم ن
هوالرئوف الرحیم
برام جالبه.
این دومین هفته ست که بدون نیت قبلی، در زمان حادثه، دارم "آرامش قبل از طوفان" رو گوش می دم و زار می زنم و یهو حواسم به ساعت جمع میشه. ساعت و دقیقه ی واقعه. و باز هنوز برای فاتحه خوندن دو به شک هستم.
اون دست. اون دست بخاطرم میاد و ... مجاب میشم به خوندن فاتحه و صلوات.
فردا هم که انشاالله بریم ببینیم حضرت آقا چی می فرمایند.
اصلا زن زندگی نیستم و نتونستم اون طور که قبل بودم بشم. دستم به آشپزی نمیره و یه خط درمیون و دست به عصا فق
«خون خورده» اثر مهدی یزدانی خرم.
پسر جوان دانشجویی برای تامین مخارج زندگی و تحصیلش، مسئولیت خوندن فاتحه و نماز و گرفتن روزه برای درگذشتگان رو به عهده میگیره. هر هفته هم موظفه برای پنج برادری که هر کدوم مرگ متفاوتی داشتن، فاتحه بخونه. با فلش بک به گذشته زندگی هرکدوم از این پنج برادر و شیوه‌ی مرگشون روایت میشه.
خون خورده کتابیه که واقعا بوی خون میده. روایت‌های جذاب با شیوه‌ی روایت خاص مهدی یزدانی خرم. دومین کتابی بود که ازش خوندم و واقعا جذا
وقتی همه خانواده من جمله مادر هوس حلوای محلی میکنن ، اینطور میشه که دقیقا 
در غروب روز پنجشنبه (شب جمعه)  حلوای دوست داشتنی مادر و کل خانواده
با هنرمندی :دی واران درست میشه و فاتحه ی نثار مادر و تمام اسیران خاک میشه ⚘
البته موقع پخت حلوای محلی یاد همه شما دوستان بیانی بودم :))
اینم حلوای محلی مون‌ تقدیم به شما دوستان :)
فاتحه هم خوندم برای بعضی از دوستان که بهشون برسه :دی (دور از جونتون ) 

هرگونه سفارش و ارسال به تمام نقاط کشور :دی پذیرفته می‌ ش
وقتی همه خانواده من جمله مادر هوس حلوای محلی میکنن ، اینطور میشه که دقیقا 
در غروب روز پنجشنبه (شب جمعه)  حلوای دوست داشتنی مادر و کل خانواده
با هنرمندی :دی واران درست میشه و فاتحه ی نثار مادر و تمام اسیران خاک میشه ⚘
البته موقع پخت حلوای محلی یاد همه شما دوستان بیانی بودم :))
اینم حلوای محلی مون‌ تقدیم به شما دوستان :)
فاتحه هم خوندم برای بعضی از دوستان که بهشون برسه :دی (دور از جونتون ) 

هرگونه سفارش و ارسال به تمام نقاط کشور :دی پذیرفته می‌ ش
بین مزارِ رفتگان راه می رفتیم دختر خالم نشست 
شروع کرد به فاتحه خوندن 
ما هم فاتحه ای خوندیم 
چشمم افتاد به اسم فوت شده 
گفتم :مَلوس !
دختر خالم شروع کرد به خندیدن.بعد که خندیدنش تموم شد 
گفت من وقتی بچه بودم خیلی حرف میزدم (پر چونه تر از من کسی نبود ) یه روز از بابام پرسیدم 
اسم پدرت چی بود(پدر و مادر شوهر خالم خیلی زود فوت کرده بودن )
گفت :....
بعد گفتم :اسم مادرت چی بوده  :گفت :مَلوس 
منم گفتم :ملوس هم شد اسم!!! .ملوس اسم گربه ست
چرا اسم گربه برای ماد
همانطور که دیروز از افزایش عرضه ها صحبت کرده بودم، دیدیم که شاخص کل بعد از رشد اولیه، در نهایت کار خود را با افت 1000 واحدی به پایان رسانید. برای بازار امروز هم، انتظار دارم بازار کار خود را در ساعت اولیه، با افزایش عرضه ها آغاز کند. اما به دلیل اینکه هنوز ورود نقدینگی قدرتمند در بازار ادامه دارد، انتظار میرود که در ساعت پایانی بازار، شاهد شرایط بهتری باشیم. پس همانطور که قبلا هم اشاره کردم، از فرصتهایی که بازار به شما میدهد، نهایت استفاده را ب
بسم الله
قطار عمر لحظه ای از حرکت باز نمی ایستد و تا آنسوی کلمات و معنایی پیش خواهد رفت . 
این ما مسافران سواره بر قطار هستیم که هر یک در ایستگاهی مرکب را به مقصد وصل ترک میکنیم . 
آنها که شوق وصال بی تابشان کرده سر مست از نزدیکی ایستگاه مقصد و آنها که دارایی خود را در مبدا جا گذاشته اند و با فراموشی و دست خالی راهی شدند در اضطراب و دلهره چه خواهد شد ترس را هجی میکنند . 
خوشا انانکه برای رسیدن به وصل و مقصد دلدار خویش پرواز را به حرکت با قطار ترجیح
دیشب یه مقدار کم تحمل بودم و الکی ناراحت می شدم معلوم نبود دقیقا ریشه این حسم چی بود . و امروز صبح همین طوری یک حدیث کسا خوندم و کلی گریم گرفت ( کم پیش میاد گریم بگیره ) و الآن حالم خوبه . می دونید این دقیقا مثل چی میمونه ؟ مثل یک مریض که نمی دونه دردش چیه و میره دکتر . و دکتر هم یک آمپول بهش می زنه که مریض اصلا ازش خبر نداره ولی خوب میشه ...
+ چند هفته پیش مادر بزرگم به رحمت خدا رفتن ، اگه ممکنه براشون فاتحه ای بخونید ...
اون کودکی که در وبلاگِ مرحومم از
داشتن خیریه قدرتمند مدتهاست بنا به وظیفه انسانی خود و رسالت هر انسانی و همچنین با توجه به اینکه بصورت مستمر  سالهای متمادی است که ما نسل در نسل در اطاق فکر خیریه ای کوچک حضور داشته و باعث ترقی این خیریه و این انجمن و این ان جی او شده ام رئوس این ادامه مطلب
 روزی، سنگتراشی که از کار خود ناراضی بود و احساس حقارت می کرد، از نزدیکی خانه بازرگـانی رد می شد. در باز بود و او خانه مجلل، باغ و نوکران بازرگان را دید و به حال خود غبطه خورد و با خود گفت: این بازرگان چقدر قدرتمند است! و آرزو کرد که مانند بازرگان باشد.در یک لحظه، او تبدیل به بازرگانی با جاه و جلال شد. تا مدت ها فکر می کرد که از همه قدرتمند تر است، تا این که یک روز حاکم شهر از آنجا عبور کرد، او دید که همه مردم به حاکم احترام می گذارند حتی بازرگانان.
عمر باتری قدرتمند همان چیزی است که شما با یک لپ تاپ تجاری مانند Dell Latitude 3490 دریافت می کنید. این طراحی شده است تا یک روز کاری کامل را پشت سر بگذارد – به خصوص اگر پیکربندی را انتخاب کنید که شامل یک باتری 6 سلولی باشد. این سبکترین لپ تاپ در بازار نیست …The post اطلاعات Dell Latitude 3490: آنچه صاحبان مشاغل باید درباره این لپ تاپ با دوام و خوب بدانند appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2ye0I82
مشاهده مطلب در کانال
صدای اعتراض حاج اقا بلند شد : این حسین  هم مسخره کرده ما را بابا مردم منتظرند همه بچه ها رفتند پارک منتظر ما ماندند ما هم برویم این پسر وایستاده نماز
حاج خانم گفت : بابا جان شما بروید من با حسین و بچه هاش می ایم
- علی و محسن رفتند انجا منتظرند . هیچ دخل داره بحساب؟ (تکه کلام حاج اقا بود وقتی خیلی عصبانی می شد)
بابا با خیال راحت داشت نماز می خواند و من مامان و بچه های عموحبیب منتظر بودند . من هی حواسم بود تا بابا نمازش تمام بشه.
حاجی بلند شد و راه افت
سید مجتبی حسینی اصل از طلبه های خوب استان مازندران که چند سالی را در بابل در محضر آیت الله محمدی زانوی شاگردی به زمین زد، مدتها درگیر بیماری بود که ساعاتی پیش تن نحیفش بی جان شد و روحش به میهمانی عرشیان شتافت.
حجت الاسلام خورشیدی از روحانیون فاضل بابلی در حوزه علمیه قم و اخوی آقا مصطفی خورشیدی خودمان بود که عصر دیروز به رحمت حق پیوست.
این هر دو سرباز مخلص امام عصر (عج) از محبین اهل بیت و دلدادگان طریقت عشق به اباعبدالله علیه السلام بودند که عم
همانطور که انتظار میرفت، شاخص کل با رشد دیروز خود، به همان محدوده مقاومتی که یکماه قبل اعلام کرده بودم رسید. قاعدتا طبیعی است که در این محدوده با افزایش عرضه ها روبرو باشیم. همانطور که دیروز هم این افزایش عرضه ها را شاهد بودیم. اما ارزش معاملات دیروز چیزی حدود 6000 میلیارد تومان به ثبت رسید که نشان از ورود قدرتمند نقدینگی را دارد. همانطور که قبلا هم گفته ام، دلیل اصلی رشد این روزهای بازار، ورود قدرتمند نقدینگی به بازار است و تا زمانیکه این ورو
ایسنا/کرمان سردار سلیمانی در حالی که اشک جاری شده بر گونه‌هایش را پاک می‌کرد، گفت: «نمی‌دانستم دیگر پاهای خسته مادرم را نخواهم دید تا فرصت بوسیدن داشته باشم.»

مادربزرگوار سردار حاج قاسم سلیمانی که از دنیا رفتند، پس از چند روز با جمعی از خبرنگاران تصمیم گرفتیم برای عرض تسلیت به روستای قنات ملک برویم. با هماهنگی قبلی، روزی که سردار هم در روستا حضور داشتند، عازم شدیم. وقتی رسیدیم ایشان را دیدیم که کنار قبر مادرشان نشسته و فاتحه می‌خوانند. ب
شرمنده
هروقت وقت کردین واسه من زنده که ایشالا تا فرداشب بره اون دنیا فاتحه ای قرائت بفرمایید
اخه آدم خونه فک و فامیلای باباش باشه فرداشب بعد به تگ تکشون بگه چه غلطی کرده؟
من از استرس سکته کنم گناهام بخشوده میشه؟
ببینید من مردم شما بدونید وصیت نامم تو ی قسمت خالی اندازه یه کشو قسمت اون ور تختم ک سمت دیواره ، چندتا شمع سوخته و اینام هست ک قرار بود حاجت بگیرم برم امسال رو سفره خودم شمع بزارم...
وای اگه بشه چی میشه؟!
به این فکر میکنم قراره آیندم و ت
20 نرم‌افزار کاربردی رایگان و قدرتمند

گزارشی که چندی پیش از سوی مؤسسه سنسورتاور منتشر شد، نشان می‌دهد که سال 96 برای فروشگاه‌های اپ‌استور و گوگل‌پلی سال بسیار پرسود و خوبی بوده است. در گزارش منتشر شده از سوی این مؤسسه مشاهده می‌کنیم که سود به دست آمده از بابت حق اشتراک‌ها و همچنین خرید برنامه‌های کاربردی برای اپل استور به رقم 38.5 میلیارد و برای گوگل‌پلی به رقم 20.1 میلیارد دلار رسیده است. این ارقام نشان می‌دهند که اپ‌استور در مقایسه با
قیمت: 7600000این پولیشر دارای موتور گشتاور بالا، طراحی جمع و جور، ارگونومی حق بیمه و یک مسکن سبک وزن است، LH 19E یکی از مجهز ترین دستگاه های چرخشی در بازار است. طراحی سبک و قدرتمند آن، باعث می شود که این چرخدنده نهایی برای یک صنایع مختلف از جمله جزئیات خودرو، تعمیرات برخورد و بازپرداخت، دریایی و غیره باشد.
دختره نوشته ۵۰۰ تا خواستگار داره 

من هر چی فکر میکنم میبینم ۵۰۰ تا خواستگار خیلی زیاده،
فکر کنم باباش اینو گذاشته تو دیوار...
‌.....................................................................................
اوضاع مملکت دارد بسویی پیش میرود که 

شبهای جمعه اموات برای ما فاتحه می خوانند

شادی روح زنده ها الفاتحه......

ذهن قدرتمند از ویژگی های همه افراد موفق است. بعضی از مردم آن را ثبات شخصیت وبعضی دیگر آن را ثبات کاری می نامند. هر نامی که به آن می دهید، در حقیقت ذهنیت قوی یک ویژگی است که تاثیرگزارترین افراد جهان - چه کارآفرینان، رهبران، نوازندگان و ورزشکاران - به آن معتقد هستند.
ذهن قدرتمند از واجبات موفقیت است. قدرت واقعی ذهن ترکیبی از آگاهی، تمرکز و انعطاف پذیری است. ذهنیت قوی چیزی است که به شما امکان می دهد که به جای افکار منفی روی نیت خود متمرکز شوید. ای
 امکانات فوق‌العاده بی‌شمار تلفن‌های هوشمند موجب شده تا این دستگاه‌ها به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شوند. برقراری تماس صوتی و ویدئویی، ارتباط با اینترنت، فضای مجازی، ثبت فیلم و عکس و استفاده از هزاران اپلیکیشن کاربردی، تنها بخشی از قابلیت‌هایی است که توسط این این دستگاه چند اینچی ارائه می‌شود. امروزه همه مردم دنیا از کاربران و مخاطبان تلفن‌های هوشمند هستند و از این رو شرکت‌های مختلف، با تولید گوشی‌های جذاب، مقرون‌به‌صرف
بسم الله
اینروزا همه دارن دنبال کوله پشتی سبک و کوچیک میگردن برای پیاده روی اربعین و من باز تو فکر کوله سنگینی هستم که هی داره سنگین و سنگین تر میشه و زمان به وقت رفتن نزدیک تر ...
یه جور غریبی ترس و وحشت از این بار کج و سنگین و از بانگ الرحیل که تو عالم پیچیده داره وجودم رو میخوره .
موهای سفید سرم زیاد شده و چیزی به رد کردن یه سال دیگه از عمرم و وارد ایستگاه جدید شدن نمونده .ساعت شنی داره دونه های آخر شن امسال رو هم برام معکوس میشمره و ساعت شنی عمر
چند نکته در رابطه با خواندن اشعار حافظ و فال حافظ :
در هنگام خواندن اشعار حافظ بهتر است به معنا و مفهوم کلمات و ریتم شعری که می خوانیم دقت ویژه ای داشته باشیم و در این حال باید بدانیم که مقصد مطلب به چه چیزی می باشد و نکات و لازمه های آن را بیابیم.
فال حافظ و فال های روزانه :
با این که رایج ترین روش های فال استفاده از دیوان حافظ است اما باید این را دانست که فال حافظ وحی منزل نیست و نباید همه ی کار ها را به فال و استخاره گذاشت
در ایام شب یلدا و سال تح
جهانی قابل اجرا پاک کننده قدرتمند برای valeting خودرو و به عنوان یک پیش پاک کننده قدرتمند در تاسیسات شستشوی خودرو. ترکیب سورفاکتانت میکرو فعال تضمین حداکثر قدرت تمیز کردن با تحمل بالا به مواد. برای همه کار تمیز کردن در فضای داخلی خودرو و بیرونی.

نماگر اصلی بازار سهام در آغاز معاملات دیروز تا نزدیکی کانال ۳۴۷ هزار واحد پیش رفت، در ادامه اما این روند معکوس و در نهایت در سطح ۳۴۴ هزار متوقف شد به دنبال رشدهای صعودی بورس در  روزهای اخیر، انگیزه بالایی میان معامله‌گران سهام برای شناسایی سود ایجاد شد .

برخی نگرانی‌ها از بازار جهانی و توقف صعودی نرخ دلار مهم‌ترین دلایل سودگیری بورس‌بازان محسوب می‌شود.
با وجود فروش‌های سنگین، سمت تقاضا نیز قدرتمند بود و ضمن افزایش ارزش معاملات، از ت
بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از گاردین ادریس آلبا روز دوشنبه ۲۶ اسفند داخل توئیتی در این باره نوشت: «آزمایشکووید-۱۹ من امروز صبح مثبت شد. حالم خوب است. فعلا هیچ علامتی ندارم، اما به فکر کردن قرارگرفتن احتمالی ام در معرض ویروس ایزوله شده ام. مردم در خانه بمانید و عملگرا باشید. من بوسیله خبر رسانی درباره وضعیت سلامتم دنباله خواهم رحم. وحشت نکنید.» هفته پیش آشکار شد که البا در یک مراسم در لندن با سوفی گرگور ترودو، همسر جاستین ترودو، ش
دیروز شاخص کل بعد از ورود به محدوده مقاومتی، با افزایش عرضه ها روبرو شد و در نهایت شاهد افت حدود 4200 واحدی در شاخص کل بودیم. نکته قابل توجه در معاملات دیروز این بود که با وجود افزایش عرضه ها، همچنان شاهد ورود نقدینگی در بازار بودیم. حضور قدرتمند افراد حقیقی در سمت تقاضا، اجازه اصلاح عمیق بازار را تا به امروز نداده است. دیروز نیز با وجود عرضه های سنگین، افراد حقیقی با حجم بالا، مشغول خرید سهام در قیمت های منفی بودند و دائم صف های فروش را جمع میک
به گزارش باسکول به نقل از سایت شهونوشت، عبدالحسین رحیمی با اشاره به فعالیت 230 بازار میوه و تره بار در شهر تهران گفت: 17 بازار در دست ساخت داریم و تا پایان شهریور 25 بازار را نیز به این تعداد اضافه خواهیم کرد و این در حالی است که در نیمه دوم سال جاری نیز 25 بازار دیگر به مجموعه بازارها اضافه می شود چرا که در هر محله ای باید یک بازار میوه و تره بار باید داشته باشیم . شهرداری تهران می خواهد شهروندان با حداقل مسافت به یک بازار دسترسی داشته باشند.
ادامه
طعم تلخ انگور
باد گرم تابستان
لمس قبر سنگی
یک مشت حرف نگفته
فاتحه ای بی حس
بغضی خفه
فکری حبس
چشمانی بیدار
ذهنی خسته از بیدار بودن
قلبی پر غصه
سردردی بدون پایان
دردی بدون راه حل
غروبی با اذان
نوشته ای در هم
حس سرد جنازه
تیتر یک روزنامه
پسری که بی دلیل مرد !
-آقای ربات
نرم افزار قدرتمند Photo Filtre Studio یکی از کاملترین، قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش حرفه ای تصاویر میباشد. این نرم افزار به شما امکان میدهد با داشتن ابزارهای قدرتمند خود کامل ترین ابزار ویرایش تصوریر را برای شما فراهم میسازد که به صورت کاملا حرفه تصاویر خود را افکت گذاری نمایید. با داشتن فیلترهای قدرتمند شما میتوانید در کمترین زمان ممکن تصاویر خود را به صورت دلخواه ویرایش کنید.
ادامه مطلب
اعتراف دشمن شیعه به ولایت تکوینی امیر المومنین علیه السلام و خاندان پاک آن حضرت
عبد العزیز غلام دهلوی قبح الله وجهه از علمای بزرگ اهل سنت عمری و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
حضرت امیر و ذریة طاهره او را تمام امت بر مثال پیران و مرشدان می‌پرستند و امور تکوینیه را به ایشان وابسته می‌دانند و فاتحه و درود و صدقات و نذر به نام ایشان رایج و معمول گردیده چنانچه جمیع اولیاء الله همین معامله است و نام ش
SQL Server
SQL
Server یکی از  محبوبترین و قدرتمند ترین نرم افزار هایی است که می تواند
ما را در ساخت، نگه داری و مدیریت بانک های اطلاعاتی یاری دهد. وظیفه
اصلی آن ذخیره و بازیابی اطلاعات بر اساس درخواست نرم افزارهای دیگر
میباشد. این نرم افزار در عین حال که بسیار قدرتمند و کامل می باشد و می
تواند تمام نیاز های مدیران بانک های اطلاعاتی را پوشش دهد. دارای محیطی
گرافیکی بسیار روان و معمول می باشد و پیچیده ترین کارها را برای شما به
ساده ترین روش های
دانلود Modesy v1.5.1 - اسکریپت تبلیغات بازار و طبقه بندی شده
خریداری شده توسط قالب20

توظیحات:
Modesy یک اسکریپت تبلیغاتی در بازار و طبقه بندی شده است که می توانید محصولات فیزیکی و دیجیتالی را بفروشید. این امکان را به شما می دهد که همزمان از گزینه های بازار و تبلیغات طبقه بندی شده استفاده کنید. شما می توانید از این اسکریپت به عنوان یک فروشگاه چند فروشنده استفاده کنید یا می توانید از آن به عنوان فروشگاهی استفاده کنید که بتوانید محصولات خود را بفروشید.
   این شهرستانی که من کار میکنم از لحاظ شیوع کرونا وضعیتش خیلی خوب شده بود و سفید اعلام شده بود حتی. منتهی هفته ی گذشته یکی از خانواده ها برای شرکت در یک مراسم فاتحه رفته بودن اهواز و برگشته بودند و حالا تست 14 نفرشون که علایم بیماری هم داشتن، مثبت شد. هیچی دیگه. دوباره وضعیت زرد اعلام کردن.
بازار گاوی Bull market و بازار خرسی Bear market از جمله واژه‌هایی هستند که در توصیف وضعیت بازار سرمایه به کار می‌روند هنگامی که بازار رو به رشد باشد و قیمت سهام روندی صعودی داشته باشد، می‌گویند «بازار گاوی» است .

این در حالی است که اگر قیمت سهام روندی نزولی داشته و رکود در اوضاع اقتصادی حاکم شده باشد، از عبارت «بازار خرسی» استفاده می‌کنند در بازار گاوی، بیشتر افراد به امید کسب سود بیشتر، در بازار سرمایه‌گذاری می‌کنند

برای دیدن ادامه مطلب ب
نام کتاب : شیء من تفسیر سورة الفاتحة (گزیده‌ای از تفسیر سوره فاتحه)
مولف : سید احمدالحسن
نسخه : عربی + فارسی + دوزبانه
نوع فایل : pdf + word + html - تعداد صفحات : 53
تاریخ انتشار کتاب : 2003 میلادی
منابع : وبسایت رسمی فارسی + وبسایت رسمی عربی
جهت دانلود vpn خود را روشن نموده و بر روی نوع فایل کلیک نمایید : 
ادامه مطلب
بازار مسکن یکی از مهم ترین بازارهای ایران است؛ حجم پول و سرمایه در گردش این بازار نیز اهمیت آنرا به خوبی نشان می‌دهد. از سویی، فرصت‌ها و تهدیدهای این بازار نیز بسیار بیشتر از بازارهای دیگر است. در نتیجه، اتخاذ یک «تصمیم درست» در بازار مسکن هم می تواند آینده‌ای سودآور و مطمئن‌تر را رقم بزند و هم ریسک‌های همیشگی در این بازار مهم و حساس و احتمال کاهش ارزش سرمایه‌ را به حداقل برساند. کشف و آگاهی از فرصتهای بازار مسکن، تنها با کمک داده‌ها و اط
فکر کنم تنها کسی که حال دلمو میدونه حافظه..هر بار تفال میزنم انقدر قشننننگ حالو روزم و احساساتمو توصیف میکنه که ذوق میکنم امشب هم روی مود خیره به افق وبی انگیزگی بودم...یه تفالی زدم و الان با لبخندی گنده در خدمتتونم...انگار باید یکی اون حرفا رو بهم میزد که حافظ عزیز زحمتش رو کشید... شما هم یه فاتحه نثارش کنید و باهاش صحبت کنید..ضرر نداره

از صبح تا  دم غروب چه من چه بقیه رو داشت انگار صدا میزد که امشب شب جمعه است ! 
فاتحه یادتون نره ! و هی مرتب پشت گوش من میگفت ببین حلوا،  حلوا یادت نره واران (اسم واقعیم) 
و من داشتم فکر میکردم مواد حلوا دارم یا نه ؟! فقط متوجه شدم مواد حلوا سنتی رو دارم ولی حلوای آرد رو نه !
اومدم دست به کار بشم که یکبار علی جان برادر زاده ام زنگ در خونمون زد و یکساعت تموم با اون مشغول بازی شدم :|
باز دوباره اومدم دست به کار بشم دیدم داداش کوچکه (وسطی)  زنگ زد و یه چی
با خودم قرار گذاشته بودم اگر سر موقع به برنامه ام برسم یک اپیزود از سیزن جدید peaky blinders را به خودم را به خودم جایزه بدم.

زودتر از موعد به برنامه ام رسیدم...

+یک فاتحه هم برای روح*** بخونیم که روش کراش داشتم ولی سوراخ سوراخش کردن نامردا!

بعدا نوشت:کُشته ی عمّه پالی ام...لعنتی خفن خوش استایل باکلاس:)

دو پردازنده نسل سوم Ryzen Threadripper شرکت AMD معرفی شدند
پردازنده Threadripper 3960X با قیمت ۱۳۹۹ دلار و Threadripper 3970X با قیمت ۱۹۹۹ دلار عرضه خواهد شد.هر دوی این پردازنده ها سرعت کلاک بالاتر و خطوط انتقال دیتای بیشتری نسبت به نسل دوم دارند و از PCIe نسخه ۴ پشتیبانی می کنند.
نسل سوم پردازنده های رایزن Threadripper معرفی شد.شرکت AMD امروز از نسل سوم پردازنده های رایزن Threadripper رونمایی کرد. این تراشه ها در تاریخ 25 نوامبر و در دو مدل 3960X و 3970X به بازار عرضه می شوند.مشخصات APUهای
یه وقتایی از یه رابطه کنده میشی و میای بیرون. رابطه‌ی کاری یه جور رابطه عشقی یه جور رابطه دوستی بدتر از همه.من دیگه فاتحه رو خوندم. فقط نمیدونم چجوری به کسی که یه زمانی از صمیمی‌ترین دوستام بود بگم خدافظ. بگم دغدغه‌هات منو اذیت میکنه. بگم یکم بزرگ شو. آه. آآآآآه. مثل یه دود غلیظ و عمیق از سینه‌ام بیرون میاد.
ایجاد برخی التهابات سیاسی در کشور موجب شد تا بانک مرکزی با دلالان بازار ارز مقابله کرده و درصدد کاهش هیجانات این بازار پرهیاهو برآید. روز گذشته شاهد نوسانات بازار ارز بوده ایم بصورتی که نوسانات ارز بر دیگر بازار های کالایی از جمله بازار آهن و فولاد نیز اثر گذار بوده است. از طرفی اکثر تولید کنندگان و عرضه کنندگان بازار فولاد کشور از ادامه روند کاهش قیمت که حاصل تنظیم بازار بوده است بسیار شکایت داشته و در این راستا با وجود تلاش های بسیار برای
تمام مدتی که روی تخت دراز کشیدم از کمردرد و دردشکم به خودم پیچیدم...مقاومت بیشتر فایده نداشت انگار و باید دست به دامن ژلوفنی میگرفتم که این چندماه همدرد من بود...بخاری را روشن کردم و خزیدم زیر پتو...عقربه های لعنتی ساعت تیک تیک حرکت میکنن و من از برنامه ام عقب می اُفتم...باید دردها رو فراموش کنم،باید یا علی بگم بلند شم و فاتحه ی اطفال رو بخونم...

نیم ساعتم سوخت شد و رفت توی هوا...
دنیا دقیقا شما را همانطوریمیبیند که خودتان می‌ بینید... اگر خودتان را کوچک ببینیدشک نکنید او هم شما را کوچکخواهد دید...اما اگر خودتان را قوی و محکم ببینیدجهان هم شما را قوی و محکم میبیند
پس به خودت بگو : من سرشار از قدرت و انرژی مثبتم من قهرمان زندگی خودم هستم من مهربان و صبورم ...الهی شکر 
خودتون رو قدرتمند ببینین و همیشه شکرگزار خداباشین تا جهان هم شما رو قدرتمند ببینه و روز به روز نعمت های بیشتری وارد زندگیتون بشه
تاب آوردنِ نبودنت از هرکسی ساخته نبود. 
انگار که یک کوه سفر کرده از این دشت 
انقدر که خالی شده بعد از تو جهانم 
تو نمیدونی از دست دادن و دلتنگی چه طعمی داره؛ مثل قورت دادن خون میگذره. شبیه عذابی که باید ازش عبور کنی.
درد شاعرانه ترین وجه زندگی آدم هست؛ درد نبودنت ؛ آخ از نبودنت
من دردِ تو را به هیچ درمان ندهم.
خواستم بدونید هنوزم نمیتونم فاتحه بخونم اما دوستتون دارم.
بسم الله
امام رضا(ع) درباره اهمیت یاد گذشتگان و نحوه زیارت قبر مؤمن و قرائت سوره فاتحه آداب خاصی را بیان کرده‌اند. آن حضرت در این باره می ‌فرماید: هر کس توانایی ندارد به زیارت قبر ما بیاید، به زیارت قبر دوستان صالح ما و علما و دانشمندان و بزرگان شیعه و برادران و خواهران دینی برود که خداوند ثواب زیارت ما را به او اعطا می‌کند.
همچنین ایشان درباره چگونگی زیارت قبر مؤمن می‌فرمایند: هر کس قبر برادر مؤمن خود را زیارت کند و دست خود را روی قبر بگذارد
اهداف واهمیت تبلیغیکی از این اصطلاحات در دانش تبلیغات معاصر eyetrackingیا فرآیند ردیابی چشم است چشم انسان مهمترین عضو در شناخت ودرک پیامهاومفاهیم تبلیغاتی (محیطی-دیداری) است .وپیش از هر حس انسانی در تصمیم گیری وواکنش نسبت به عوامل ومحرک های بیرونی دخیل است وبه همین دلیل به داده های دریافتی از این عضو اعتماد بیشتری می شود از این رو محققان در جهت تعامل ودرک بهتر پیامها ومخاطبان تبلیغات بر روی رفتارهای این عضو حیاتی انسان متمرکز شده اند.ردیابی چش
بنام خدا
متاسفانه چند روز پیش برادرم .. بستری شد و بعدم به صورت غافلگیرانه از دنیا رفت..انا لله و انا الیه راجعون
باور و درک خیلی از مسائل سخته و دشواره شایدم هرگز نتوان ان  را درک کرد.. و انسان ضعیف تر از ان چیزی که تصور میکند،جزء خدا هیچ کس نیست که ما را یاری دهد...
اگر دوست داشتید یا علاقه داشتید،فاتحه براشون بخونید...
همراه هستیم با شما از وبسایت اموزش افزایش ، حافظه ، تندخوانی و تمرکز موضوع این قسمت ؛ مطالعه قدرتمند
.
.
☑️مهم ترین رکن  و اولین مرحله در داشتن یک مطالعه ی قدرتمند دانستن هدف و برنامه ریزی می باشد.
قبل از شروع مطالعه باید هدف خود را کاملا مشخص کنید و برای رسیدن به آن هدف یک برنامه ی جامع داشته باشید.
خواندن بدون برنامه تمرکز شما را به قدری کاهش می دهد که شاید بیش از ۵۰ درصد متن را فراموش کنید و یا اصلا یاد نگیرید.
.
.
منبع ؛ کانال تلگرامی ؛ https://t.m
بازار رقابت کامل بازاری است که تعداد زیادی تولیدکننده و مصرف‌کننده بر سر یک کالای همگن و خاص به داد و ستد می‌پردازند. در این نوع بازار
سهم هر تولیدکننده از تولید آن کالای خاص اندک است و مثلًا یک تولیدکننده
درصد بالایی از سهم بازار را در اختیار ندارد. در نتیجه هیچ تولیدکننده‌ای
نمی‌تواند با استفاده از کم و زیاد کردن تولیدش روی قیمت بازار تأثیر
بگذارد. قیمت کالا در بازار رقابتی به صورت یک داده‌است. اگر تولیدکننده‌ای
کالای خود را با قیمت
هر بازار و صنعتی دو استراتژی برتر می‌تواند داشته باشد: یکی ساده‌ سازی قیمت و دیگری ساده‌ سازی محصول. ساده‌ساز قیمت، با کاهش ویژگی‌های غیرضروری محصولات، هزینه‌ها و قیمت محصول را دست‌کم به نصف قیمت محصولات مشابه رقبا کاهش می‌دهد و ساده‌ساز محصول با بهبود محصول، لذت استفاده از آنها را به مشتریان هدیه می‌کند.

اما برای شروع کار و انتخاب یکی از این دو استراتژی، علاوه‌بر توانمندی‌ها و علاقه‌مندی‌های داخلی شرکت باید به فضای خالی بازار
به رفتم قبرستان
جوان هایی زیر خاک بودند
جوان هایی روی خاک
پیرهایی زیر خاک 
پیرهایی عصا به دست و قد خمیده
طفلی بی پدر شده بود
پدری بی پسر شده
مادری داغدار بود
مادری شادمان و جوان و تازه نفس
دست هایی که پیر شده بود و داشت غبار از مزار جوانی  پاک می کرد
و قبر خالی ای که داخلش اشغال ریخته بودند بچه ها
قبر خالی آماده...
بازار بورس ایران
بازار چسیت؟ بازار مکانی هست که در آن خرید و فروش صورت می‌گیرد. هرگاه شرایطی برقرار شود که بین خریدار و فروشنده رابطه برقرار شود و معامله‌ای صورت بگیرد بازار تشکیل شده است. در بازار به‌طور کلی ۲ نوع دارایی مورد معامله قرار می‌گیرد:
الف- دارایی فیزیکی: دارایی هایی مانند: زمین، ساختمان و انواع کالا.
ب-دارایی مالی: دارایی‌های اسنادی مانند سهام و  اوراق مشارکت
به نام خدا

نظر به توجه رشد طلا و دلار و اکثر بازارهای خرد و کلان اقتصادی در دوسال گذشته تنها بازار عقب مانده و جاافتاده از این رشد میتوان به بازار بورس اشاره کرد 
با توجه به اینکه سرمایه گذاری در بورس بسیار تفاوت دارد با طلا و دلار به دلیل بزرگ بودن عمق این بازار و سرمایه گذاری در این بازار برعکس طلا و دلار که شما پشتوانه مملکت را ذخیره میکنید و باعث ایجاد تورم میشوید دبا سرمایه گذاری در بازار بورس شما به رونق تولید و اشتغال داخلی کمک میکنید
دوباره نوبت و وقت ترک دیار!
هزار و خورده‌ای کیلومتر فاصله و شما همین رو ضرب در هزار و خورده کن دل‌تنگی!
هان؟!
مگه دل‌تنگی کمّ‌ه که با عدد بسنجم؟!
اصلاً فاتحه این چنین جمله ادبی برای بیان دل‌تنگی رو خوندم!
بگذریم...
خیلی دلم تنگ میشه برای شهر و دیار دلبر!
به اندازه تک تک قدم‌ها و... دلم تنگ میشه!
همین.
محرک بازار
صف فروش یکی دو تا از نماد های شاخص ساز که جمع بشه و به سمت مثبت حرکت کنه، جرقه زده میشه و محرک بقیه نمادها میشه برای برگشت بازار. چند تا خبر که از این تغییر دست به دست بشه، ورق برمیگرده
نیمه دوم: نمیه مربیان
در یک سهم، روزانه چند بار قدرت  بین خریدار و فروشنده دست به دست میشه. در کل بازار هم این دست به دست شدن هست و امروز به نظر میرسه عرضه داره جای خودش رو به تقاضا میده و بازار به سمت مثبت در حال حرکت هست.
ورود نقدینگی قدرتمند به بورس تهران، باعث شده تا هر عرضه ها نتوانند دوام بیاورند و بورس تهران همچنان بتواند به رکورد شکنی های خود ادامه دهد. عدم جذابیت در بازارهای موازی و سرایت بورس به اقشار بیشتری در جامعه، باعث ورود نقدینگی جدید به بورس تهران شده است. به نظر میرسد این روزها، سهامداری نیز در بین مردم عادی، تبدیل به یک مد شده باشد. بازدهی بورس تهران از ابتدای سال تا امروز، از 100 درصد عبور کرده و این در حالی است که شاخص هم وزن، بازدهی بیش از 250
یک آیه از سوره رحمن با صدای استاد عبدالباسط که بخشی از تلاوت قمر-رحمن-بلد-شمس-فاتحه-بقره هست که هفته پیش توسط آقای ابوالحسن الرضوانی منتشر شده و گفته شده از محافل دهه پنجاه مصر هست. بالاخره نسخه کامل مقطعی که در زیر می شنوید پیدا شد و و از این بابت خوشحال هستم. این مقطع حدود 8 سال پیش در منتدیات اول و در زمانی که تلاوت مریم منتشر شد، توجه ها رو به خودش جلب کرد چون گفته می شد که هر دو جز محافل اندونزی 1955 هستند. با این حال نسخه سوره مریم کامل بود ولی
دانلود مرورگر Firefox(فایرفاکس) بهترین برنامه اندروید 
مرورگر فایرفاکس محصولی قدرتمند و رایگان از شرکت موزیلاست که مدت هاست به عنوان یکی از بهترین مرورگرها در نسخه ویندوز شناخته می شود.
اما پس از محبوبیت بالای اندروید، موزیلا تصمیم گرفته است این مرورگر منحصربفرد را برای سیستم عامل اندروید نیز منتشر کند تا تجربه یک وبگردی متفاوت را برای شما به ارمغان بیاورد.
مرورگر سریع و امن فایرفاکس(Firefox fast & private) در محیطی ساده اما قدرتمند تمامی انتظارات
توسعه یک استراتژی بازاریابی آنلاین خود برای یک شرکت اینترنتی بسیار مهم است. برخلاف تکنیک های سنتی بازاریابی ، توسعه یک استراتژی برای یک تجارت آنلاین آسان نیست ، زیرا بازار بی ثبات است و بسیاری از مدیران عامل در اینجا بدون اهداف و اهداف از پیش تعیین شده شکست می خورند.سالهاست که بسیاری از شرکت ها از اینترنت استفاده می کنند تا محصولات و خدمات خود را به بازار عرضه کنند تا به مشتریان هدف خود برسند.• اینترنت به نسل پیشرو خرید و خرید برای نسل جوان
سلام خدمت دوستان
یک موردی ذهن من رو به خودش مشغول کرده، این که چرا اصلا باید فیلتر شکن داشته باشیم؟، چرا یک فیلترینگ قدرتمند  نداریم که با هیچ فیلتر شکنی نشه بهش رسوخ کرد، سایت های مستهجن افراد زیادی رو به خودش معتاد کرده و خیلی ها رو که من کاملا میشناسم دچار مشکلات روحی روانی شدن  و الان بستری هستند
الان این صنعت شیطانی با کمک چندین روانشناس جنسی دست به تولید انواع و اقسام فیلم ها میکنه، گوگل اعلام کرده 86 درصد پسرها و 14 درصد دختر ها از پورنو
یک آیه از سوره رحمن با صدای استاد عبدالباسط که بخشی از تلاوت قمر-رحمن-بلد-شمس-فاتحه-بقره هست که هفته پیش توسط آقای ابوالحسن الرضوانی منتشر شده و گفته شده از محافل دهه پنجاه مصر هست. بالاخره نسخه کامل مقطعی که در زیر می شنوید پیدا شد و و از این بابت خوشحال هستم. این مقطع حدود 8 سال پیش در منتدیات اول و در زمانی که تلاوت مریم منتشر شد، توجه ها رو به خودش جلب کرد چون گفته می شد که هر دو جز محافل اندونزی 1955 هستند. با این حال نسخه سوره مریم کامل بود ولی
ظاهرا سورس کد های کاربران بازار به دست چند تا از هکر ها افتاده و برنامه نویس های بازار گفتند که باید مورد بررسی قرار بدیم اما نکته اینجاست که اگر برنامه نویسی کد های خودش را ببینه تو همون لحظه متوجه خواهد شد که این سورس ها اصلی است یا تقلبی........--فعلا پیشنهاد میشود حساب خود را بیهوده شارژ نکنید یا اگر برنامه بازار را دارید یک آنتی ویروس قوی هم نصب کنید(((تو همین وب معرفی کردم))_
یکی از الزامات معامله گری در بازار بورس، داشتن یک سیستم معاملاتی مدون، سود ده و امین جهت حفظ سرمایه است.
در این حالت سرمایه گذار با ایجاد هر اتفاقی، قادر به تشخیص اقدام بعدی بوده و راهکارهای مورد نیاز برای هر مرحله را میداند، از این رو یک استراتژی قدرتمند است که میتواند در بازارهای منفی با آنالیز نمادهای مستعد رشد راهنمای تریدر باشد.
هر بار که می خواهید یک اپلیکیشن دانلود کنید، می شنوید که “برو از تو کافه بازار دانلود کن”. اما ممکن است ندانید که کافه بازار دقیقا چیست. همچنین چگونه این اپلیکیشن در سال گذشته برای سایر سازندگان اپلیکیشن های اندرویدی 285 میلیارد تومان درآمد ایجاد کرده است.

کافه بازار چیست؟ چگونه کار می کند؟
دلم واسه بوی بدنش بوی گردنش برای بستن موهاش تنگ شده میرم قدم بزنم کلی وسیله می بینم میتونستم براش هدیه بخرم....اینا رو که میگم میگن دعا بخون فاتحه بفرست خیرات بده! یا منو نمیفهمن یا من نمیفهممشون. من یه حجم متشکل از پوست و گوشت و استخون میخوام که بغلش کنم نه مریم مقدس که فرزند مصلوب داشته باشه و وقت مشکلات ازش کمک بخوام و بهش پناه ببرم. من زندگیم رو میخوام؛ زنی رو میخوام که مهم ترین هم صحبت و رفیقم هست. صبر میکنم. 
لطیفھ......
1)شرایط طورى شدھ ک ب خاى زنده بمونى قیمت پیاز نمیزارھ و اگرم بخوای بمیرى قیمت خرما
2)ب فروشنده میگم چرا انقد جنساتون گرونھ؟؟میگھ:چون تو بازار ى چرخ نزدى،رفتم ى چرخى تو بازار زدم و برگشتم...واقعا چ مرد شریفو انسانى بود
حسن امیری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد اجرای قوانین جدید بازار پایه در فرابورس ایران گفت: قوانین بازار پایه اصلاح شد و رنگ‌بندی شرکت‌ها در این بازار که به سه رنگ، قرمز، نارنجی و زرد تقسیم شده بودند، باعث شد به این امر کمک کند که شرکت‌های حاضر در بازار پایه به شفافیت روی بیاورند و توجه سهامداران بازار به مسئله شفافیت شرکـت‌ها جلب شد.
وی افزود: شرکـت‌هایی که در بازار پایه در تابلوهای رنگی قرار داشتند، کم کم به سمت ش
مشخصات APUهای ۷ نانومتری AMD Renoir فاش شد،ساعاتی پیش بنچمارک منتسب به سه مورد از پردازنده‌های شتاب‌یافته‌ی جدید Renoir شرکت AMD در فضای وب فاش شد که از عملکرد به‌نسبت خوب آن‌ها حکایت دارد،کمپانی AMD احتمالا به‌زودی کارت گرافیک پیشرفته Navi را به بازار عرضه خواهد کردبه نظر می‌رسد که AMD در حال تولید یک پردازنده گرافیکی جدید و فوق‌العاده قدرتمند است.براساس گزارش‌های منتشرشده‌ی اخیر، ظاهرا AMD به صورت مخفیانه یک دستگاه جدید را با عنوان «ATI-102-D18802» ثبت
بسم‌الله الرحـمـن الرحـیـم                    هست کلید در گنج حکیم
فاتحه فکرت و ختم سخن                    نام خدایست بر او ختم کن

پی نوشت: وقتی وارد بیان میشی میبینی که دو تا پست از قبل نوشته شده است یعنی که واسه ما از قبل نوشته شده...(ما نساختیم ساختن برامون)
این فکر که ممکنه یه سری موجود فضایی اون بالا هستن که دارن این سیاره و موجوداتش رو کنترل میکنن باعث سه‌ تا اتفاق در من می‌شه: ۱.نتونم دنیا رو جدی بگیرم ۲.هرموقع که رو به آسمون آرزو کنم حس احمق بودن بهم دست بده ۳.حس کنم حمال یه سری موجود هستم که به اهدافشون برسونمشون.
مورد سوم بدون وجود فرازمینی ها هم صدق می‌کنه. ما همواره حمال انساس های قدرتمند هستیم. و خودمون خیلی وقتا یا نمی‌فهمیم و یا یادمون می‌ره. و چه آرزوها که در راستای حمالیتمون میسازیم
سگ سرابی سگی قدرتمند و تنومند با اصالتی ایرانی هست که قدمتش به ایران باستان برمیگرده در کشورمون خیلی پرطرفداره.
جزء گونه سگ‌های ماستیف محسوب می‌شه. به همین خاطر بعضی ها سگ سرابی رو به اسم پرشین ماستیف یا سگ ماستیف ایرانی هم می‌شناسن. به طور کلی ماستیف‌ها به جثه‌ی بزرگ، بدن عضلانی و قدرتمند، و پوزه‌ی آویزنوشون معروفن. البته سگ سرابی نسبت به بقیه نژادهای ماستیف، پوزه‌ی جمع و جورتری داره و فقط لب پایینش یه مقدار آویزونه. زادگاه اصلی سگ سرا
از صبح امروز کاربران ایرانی بدون استفاده از ابزارهای عبور از فیلترینگ خارجی امکان دسترسی به گوگل آنالیتیک و سرویس Google Developer برای آنان فراهم شده است. پیش از این وبمسترهای ایرانی به استفاده از سرویس های جایگزین و یا بکارگیری راهکارهای عبور از فیلترینگ روی آورده بودند. دسترسی به سرویس قدرتمند Google Analytics از ایران میسر شد
منبع : وبلاگ ایران سرور
 سوره  حمد ده نام دارد
1. فاتحه الکتاب زیرا در اول قران است وهرکه تبرک و تیمن خواهد باید فاتحه را بخواند
2.ام الکتاب است برای آنکه اساس تمام کتب است چانچه ملک را ام القری خوانند و مادر را ام نامند که اصل فرزندان است واز مرجع وقصد آید و ام در لغت به معنای زمین و معدن و پرچم است
3. ام القران . که برای پهلو درد خوانده شود شفا یابد
4. سبع المثانی است زیرا هفت جفت است الله ورحمن  ور حیم و ایاک نعبد و ایاک نستعین و صراط و علیهم
5. وافیه است زیرا در نماز خوان
♦️after newly issued shares have been sold(by investment bank) for the first time, this is called the primary market.
بازار اولیه، بازاری که سهام شرکت ها برای اولین بار  عرضه می شود.
secondary market بازار ثانویه بازاری که سهام شرکت ها پس از عرضه اولیه، بارها و بارها خرید و فروش می شوند.
stock exchange بازار سهام
♦️بازار سهام آمریکا و انگلیس از مهمترین بازارهای سهام هستند. عرضه سهام شرکت در این بازار ها به شرط رعایت قوانین و الزامات افشا، میسر می باشد.
♦️بدلیل الزامات متعدد برخی از شرکت ها ترجیح می دهن
قیمت روز آهن الات در آخرین روز های تیر ماه ۹۸ روندی افزایشی را در پیش گرفت.به گزارش آهن آیرون در اخبار بازار آهن، وضعیت بازار آهن الات در روز های جاری بطور عجیبی غیر قابل پیش بینی می باشد بطوریکه کاهش و افزایش قیمت آهن بطور همزمان رخ می دهد. طی دو هفته اخیر شاهد ثبات و همچنین کاهش چشمگیر قیمت آهن در بازار بودیم اما در اول روز کاری 30 تیرماه قیمت ها روندی معکوس را در پیش گرفته و قیمت محصولاتی همچون میلگرد، قوطی و خرید ورق گالوانیزه در این بازار
Mozilla Firefox مرورگری امن قدرتمند و با امکانات فراوان و سرعت بالا میباشد. نسخه جدید این مرورگر با نام Mozilla Firefox Quantum با سرعت 2 برابر نسبت به نسخه های پیشین و مصرف کمتر رم تا حدود 30% منتشر شده است. مرورگر محبوب فایرفاکس را به خاطر کیفیت و کارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امکانات نسبت به شده است.توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یک پنجره ی Firefox و توانایی جلوگیری از باز
نانو پوشش سرامیک اوراکل می وینچی : 
پوشش نانو سرامیک مدل ORACLE می‌وینچی MAYVINCI یکی از قدرتمند ترین سرامیک های خودرویی در بین محصولات شرکت می‌وینچی می‌باشد. این محصول با بهره گیری از فرمول شیمیایی منحصر به فرد و تکنولوژی روز دنیا توانسته است جایگاه خوبی در بین سایر سرامیک های بدنه پیدا کند و در بازار رقابتی نیز یکه تاز در بین محصولات مشابه خود می‌باشد.همین حالا سفارش دهید.ارسال به سراسر ایران انجام می شود.
شناسه محصول : oracle
دیروز استوری گذاشته بودن دعاشون کنید ریه‌اش رو ویروس درگیر کرده و امروز رو همون استوری زدند بخوانید فاتحه‌ای....زمان دیگر برای ما نمی‌ایستد... هر روز بی‌رحم‌تر از قبل عقربه‌هایش می‌دود...کاری ندارم برای آدم‌های اطرافتان چه کردید و این جمله همه گیر را که شهر بوی مرگ میدهد دوستت دارم هایتان را بگویید را چقدر زمزمه کردید و چفدر عمل.حرف این است که ما برای کاری به جهان امده ایم و حالا ساعت شنی انگار دار به اخرهایش میرسد.. وقت کم است برای ادای د
بزرکترین و لوکس ترین بازار مبل در کرج
فروش مبل قسطی از دم اقساط برای فرهنگیان ساکن کرج و تهران
فروش مبل اقساطی ویژه عموم با چک و پیش پرداخت 
فروش قسطی مبل بدون چک ویژه ساکنید مالک در کرج
بازار مبل کوروش کرج یکی از برترین بازار مبل در کرج که تمام مناطق کرج به راحتی دسترسی به این بازار عظیم دارند
#بازار مبل در مهرشهر کرج
#بازار مبل در عظیمیه کرج
#مبل در مهرشهر کرح
#مبل در عظیمیه کرج
#مبل در رستاخیز کرج
#بازار مبل در رستاخیز کرج
#بازار مبل در کرج
#مب
شاید باید کمی سرد و گرم بورس رو چشید تا درک عمیق تر و دقیق تری از عبارت «بازار سرمایه» پیدا کرد.
بازار سرمایه یعنی باید سرمایت رو بذاری وسط نه هزینه آب و نون و مخارج زندگیت رو. این اقتضای بازار سرمایه هست، اگر چه شما برای کسب درآمد برای زندگی روزمرتون به سمت این بازار اومده باشید.
دوم ابن که باید با خودتون دو دو تا کنید ببینید چه مدت زمانی می تونید پولتون رو سرمایه گذاری کنید، یک ماه، دو ماه، سه ماه و ... (کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت به طور کلی
شاخص کل بورس تهران به محدوده 340000 واحدی رسیده و روند صعودی جدیدی را آغاز کرده است. چیزی که باید به آن توجه کنید، این است که تقریبا زیان همه در بازار جبران شده و همین موضوع، ممکن است باعث فشار فروش در بازار شود. در حقیقت، عده ای اقدام به سیو سود میکنند و عده ای دیگر که تازه از زیان خارج شده اند، ممکن است با بورس خداحافظی کنند. عده ای دیگر نیر که فشار فروش را میبینند و تحلیلی از وضعیت موجود ندارد، ممکن است بدون دلیل، اقدام به فروش کنند. این موضوع، ب
امروزه کار ها و مشاغل مانند سالیان پیش نبوده تنها با چند‌کلیک در سایت ها میتوان در امد مناسبی را کسب کرد 
یکی از کار‌های مناسب میتوان به انجام معاملات در بازار ارز فارکس اشاره نمود 
بازار فارکس شامل معاملاتی از جفت ارز های بوده که با توجه به نوسانات بازار و تحلیل های صورت گرفته از اختلاف قیمت ارزی کسب در امد نمود 

ما در اینجا برای شما اموزش باز کردن یک حساب معملاتی در یک کارگذاری مناسب را اموزش و سپس به اموزش‌چگونگی انجام معاملات و در امد
هفته بیست و ششم ایستگاه صلواتی مجموعه فرهنگی فدائیان زینب سلام الله علیها
همزمان با سالگرد شهید حمیدرضا بلوری
بانی محترم: اصغر بلوری (برادر شهید)
خادمین نوجوان: سپهر سیستانی _ امیر محمد کبوتری _ ابوالفضل طاهری _ جواد کبوتری

هدیه به روح شهید فاتحه و صلوات

><><><>><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
بازار بورس تهران دیروز نیز با رشد حدود 1 درصدی، مجددا به کانال 306000 واحدی بازگشت. چیزی که در بازار سبز دیروز مورد توجه بود، ارزش معاملات خرد بود که همچنان در محدوده 1000 میلیارد تومان قرار دارد. با نگاهی به سایر بازارها، متوجه میشویم که نقدینگی بزرگی از بازار بورس خارج شده و به سمت بازار بدهی روانه شده است. این نقدینگی، عمدتا مربوط به شرکت های حقوقی است که در شرایط فعلی، ترجیح داده اند که سرمایه خود را به بازارهای کم ریسک و حتی بدون ریسک هدایت کن
چطور روند حاکم بر بازار رو بفهمیم؟
روند حاکم بر بازار یعنی شاخص کل. اگر موافق روند سهم ما باشه، روند حرکت سهم ما رو تقویت میکنه و اگر مخالف روند سهم ما باشه، در روند سهم اخلال ایجاد میکنه. به  خاطر همین میگن با روند دوست باشید.
جهت و سمت و سو یا همون روند بازار رو نماد های خاصی مشخص میکنن که اصطلاحا شاخص ساز هم گفته میشن. متاسفانه بازار بورس هم به نفت و فلزات وابسته هست و روند بازار تحت تاثیر نماد های بزرگ نفتی و فلزی هست.
به طور کلی نماد های بزرگ
فروش ویژه انواع راهبند بازویی با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت موجود در بازار.
راهبند بازویی آگسا با دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش.
دارای بازوی تلسکوپی 4 تا 6 متر.
دارای بدنه فولادی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک مقاوم در برابر نور آفتاب و خوردگی.
دارای موتور قدرتمند 200w.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید
مدیریت فروش:09130520455

نصب راهبند 
قیمت راهبند 
فروش راهبند 
راهبند بازویی
هفته سی ام ایستگاه صلواتی مجموعه فرهنگی فدائیان زینب سلام الله علیها
پنج شنبه   1397/5/25
گلستان شهدای قهجاورستان
همزمان با سالگرد شهید سید جمال طباطبایی
بانی محترم: برادر شهید
خادمین نوجوان شهید:
ابوالفضل طاهری _ جواد کبوتری

هدیه به روح شهید فاتحه وصلوات بفرسید.
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
هواوی علی‌رغم تمام ممنوعیت‌ها، کماکان یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود که برای انواع بودجه‌ها گوشی‌های متنوعی را روانه‌ی بازار می‌کند. اما در این میان، گوشی های سری P هواوی به دلیل داشتن دوربین‌های قدرتمند، عمر باتری بالا و شارژ سریع همواره مورد تحسین قرار گرفته‌اند. گوشی های سری P هواوی مسیر پر فراز و نشیبی پشت سر گذاشته‌اند و با توجه به اینکه چند روز دیگر گوشی‌های هواوی P40 رسما معرفی می‌شوند، در این مطل
بررسی قیمت مسکن در تهران حاکی از آن است یک واحد مسکونی ۳۰۰ متری در پونک
با قیمت ۱.۵ میلیارد تومان و آپارتمان ۶۰ متری در آپادانا با قیمت ۲۳۰
میلیون تومان معامله شده است.
ه گزارش مشرق، طی ماه‌های اخیر
تعداد معاملات انجام شده بازار مسکن نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 70
درصد کاهش یافته است. افزایش بیش از 2 برابری قیمت‌ها قدرت خرید مردم را به
شدت کاهش داده و باعث شده کمتر کسی بتواند وارد بازار مسکن شود. وام‌های
پرداخت شده برای خرید مسکن نیز د
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تجارت نیوز، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۳ درصد کاهش پیدا کرد و به ۱۵۱۴ دلار و ۹۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته بیش از دو درصد کاهش پیدا کرده و به ۱۵۰۹ دلار و سه سنت رسیده بود. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۱ درصد کاهش، به ۱۵۲۴ دلار رسید.
ادامه مطلب
همانطور که در ابتدای بازار هم اشاره کردم امروز حجم و ارزش معاملات مهم هست
بازار با حجم کم شروع شد متاسفانه و الان شاهد افزایش فشار فروش در نمادها هستیم. باید ببینیم نیمه دوم بازار به چه صورت خواهد بود!

ساعت 12 و 30 دقیقه: ارزش معاملات امروز بورس تهران کمتر از 2000 میلیارد تومان به ثبت رسید!
افرادی که در بازار بورس حرفه‌ای هستند، به‌خوبی می‌دانند چگونه این بازار را رصد کرده تا بازدهی بیشتر و زیان کمتر را تجربه کننداحتمالا درباره روش‌های تحلیل بازار بورس نظیر استفاده از ابزارها تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی شنیده‌اید.

این دو ابزار که اغلب توسط حرفه‌ای‌های بازار سرمایه مورد استفاده قرار می‌گیرد توجه به نکاتی که امکان رصد بازار را برای سرمایه‌گذار فراهم می‌کند، می‌تواند احتمال موفقیت شما در سرمایه‌گذاری را افزایش می
dl360 g8 8sff hp
سرور رکمونت اچ پی می باشد که با بر خورداری از دو تا سی پی یو قدرتمند زئون و با ساپورت 10 هسته
ازای هر پردازنده قدرت و سرعت قابل انعطاف پذیری را برای کاربر خود ایجاد می کند این سرور با
برخورداری از 24 اسلات رم از نوع DDR3 که با توجه به انتخاب پردازنده ی ان می تواند R یا ECC را
ساپورت کند .
در این راستا اچ پی یوزد با بهره گیری از دانش بروز و با بکار گیری افراد مجرب با خرید سرور
و قطعات اصلی و بدون تعمیری شرکت HP  و واردات مستقیم ان از امریکا جای
دیروز اولین روز بازار بود...
برای من نه بد و نه خیلی خوب...
اواسط اسفند وضعیت بازار بد شد و تا حدودی همچنان ادامه داره...
خدا رو شکر توی همون شرایط هم + بودم... ولی احتمالا خیلیا بدبخت شدن!
یه نکته مثبت پرتفوی من این بود که حسابی متنوع بود... بخاطر همین خیلی ضرر نکردم.
یادم باشه هیچ وقت تک سهم نباشم!
امروز که فعلا خوبه... اما هنوز بازار به آرامش و ثبات قبل برنگشته... انگار ترس هنوز توی دلشه ولی سعی می‌کنه خودشو آروم نشون بده!
ــــــــــــــــــــــــــ
بازار برتر
هیأت مدیره
بورس تهران پیشنهاد داد تابلوی بازار برتر در بورس رونمایی شود و قرار
است ضمن الزام به بازار گردانی ، دامنه نوسان در این تابلو افزایش یابد.شرکت‌هایی که دارای حداقل نمره اطلاع رسانی کمتر از ۷۰ نباشد و
دارای سرمایه اسمی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی و درصد سهام شناور آزاد حداقل ۲۵
درصد و یا معادل ۱۵۰۰ میلیارد تومان باشد می‌توانند در این بازار فهرست
شوند. با لحاظ کردن گزارش‌های حسابرس در صورت‌های مالی شرکت‌های دارای
امکان پذ
مقاله های مرتبط:سونی در سال ۲۰۲۰ چهار گوشی پرچم دار و سه گوشی میان رده از سری اکسپریا عرضه می کندکدام یک از گوشی های اکسپریای سونی به روزرسانی اندروید 10 را دریافت می کنند؟مؤسسه ی DxOMark از چند ماه پیش فاتحه به بررسی دوربین های سلفی کرد و هم اکنون نیز چند گوشی هوشمند دیگر در ردیف این بررسی قرار دارند. جدیدترین این گوشی ها سونی اکسپریا ۵ است که بوسیله نشانی پرچم دار نمره ی بخشی را از آن خویشتن کرده است.امتیاز طاسی در بخش سلفی این گوشی ۷۹ است؛ با ای
هفته بیست و هفتم ایستگاه صلواتی مجموعه فرهنگی فدائیان زینب سلام الله علیها
همزمان با سالگرد شهید شعبان محمد علیزاده
بانی محترم: مادر شهید
خادمین نوجوان شهدا:
ابوالفضل طاهری _ امیر محمد کبوتری _ عماد میرزازاده
هدیه به روح شهید شعبان محمد علیزاده فاتحه مع الصلوات
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها